Vaše problémy vyriešime
s našou širokou sieťou IT expertov

Vaše problémy vyriešime s našou širokou sieťou IT expertov - itsl
Naša ponuka

Portfólio

Vaše podnikanie vieme podporiť IT riešeniami, prenájmom našich odborníkov a zdokonaliť vašich zamestnancov vysoko kvalitnými kurzmi.

Portfólio

IT riešenia

Náš tím odborníkov dokáže plne navrhnúť vašu IT infraštruktúru na základe požiadaviek podnikových aplikácií. Sme schopní migrovať vaše podnikanie do cloudu a zabezpečiť potrebnú prevádzku infraštruktúry. V úzkej spolupráci s partnermi vám vieme ponúknuť Security Operation Center (SOC) ako službu a automatizáciu vašich obchodných procesov s RPA.

PORTFÓLIO IT riešenia - itsl

Naše služby zahŕňajú plánovanie, budovanie a prevádzku infraštruktúry klienta. Dokážeme ponúknuť služby projektového manažmentu pre hladký prechod vašej infraštruktúry.

Poskytujeme migračné služby, ako aj analýzy pôvodného prostredia, navrhujeme rôzne typy nových riešení a výber najvhodnejších, najbezpečnejších a najefektívnejších riešení.

Naše IT riešenia sú zamerané aj na služby v oblasti kybernetickej bezpečnosti poskytujúce bezpečnostné operačné centrum ako službu pre našich klientov. Dokážeme zabezpečiť automatizáciu vašich obchodných a IT procesov s využitím robotickej automatizácie procesov od predajcov.

Portfólio

Ľudské zdroje

Máme bohaté skúsenosti s outsourcingom IT a naša silná sieť IT špecialistov môže buď podporiť nábor vo vašej IT spoločnosti, alebo podporiť podnikanie vašej IT spoločnosti prostredníctvom prenájmu špecialistov.

PORTFÓLIO Ľudské zdroje

Zákazníkom ponúkame rôzne typy spôsobov spolupráce. Môžete nám outsourcovať svoju IT prevádzku, takže službu za vás spravíme na základe dohodnutých SLA a prevezmeme zodpovednosť za služby od konca do konca. Vieme tiež poskytnúť našich odborníkov na úlohy vo vašej organizácii, a tak môžete využívať výhody body leasing-u. A na záver dokážeme spoločnostiam pomôcť s náborom a headhunting-om IT špecialistov podľa vašich predstáv.

ITS&L

Werferova 6
040 11 Košice

info(at)itsl.sk

© 2023- ATELIER100 ✿ For the moments & details
© 2023- ATELIER100
✿ For the moments & details ✿